500 نکته مطالعه
40%
تخفیف

500 نکته درباره مطالعه

500 نکته برای مطالعه درباره این کتاب پانصد نکته درباره مطالعه : پانصد نکته درباره این است که بدانید موفقیت…
0
30,000 تومان
تندخوانی و عکس خوانی
25%
تخفیف
0
299,000 تومان

رزین اپوکسی

ثبت نام شروع شد  دوره رزین اپوکسی به صورت حضوری و عملی رزین اپوکسی چیست ؟ رزین اپوکسی ترکیب طبیعی…
0
رایگان!

دوره جامع تردی مکس برای بازار کار

بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان

 

0
2,500,000 تومان

حسابداری عملی سپیدار

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!
دوره آموزش جامع نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم دوره آموزش حسابداری سپیدار دوره آموزش حسابداری سپیدار که به مدت ۷۰ ساعت…
0
رایگان!

دوره جامع آموزشی 12 قدم توانمند کسب و کار آنلاین

بدون امتیاز 0 رای
28,000,000 تومان

یکی از اساسی ترین کارهای امروز راه اندازی یک کسب و کار آنلاین می باشد که باعث ایجاد و توسعه درآمدزایی است. هر ایده‌ای که دارید میتوانید آنلاین در فضای اینترنتی راه اندازی نمایید فقط کافیست که بخواهید. یا اگر چندین سال است که کسب وکار سنتی دارید اکنون بهترین وقت افزودن قدرت دهکده جهانی ( اینترنت ) به کسب و کار خود است. مهم نیست چقدر رقیب دارید و چقدر آن ها قوی و ضعیف در اینترنت فعالیت میکنند، مهم این است که شما باید شروع کنید. هرچه سریعتر. برای شروع داشتن یک وب‌سایت پربار یا کسب و کار اینترنتی درآمدزا میتوانید دو راه انتخاب کنید 1 – ساخت سایت را به شرکت های طراحی سایت بسپارید و 2 – برای یکبار همان هزینه را پرداخت کنید و یادبگیرید و هر تعداد وبسایت و کسب وکار اینترتی که میخواهید برای خود یا دیگران بسازید. دوره آموزشی 12 قدم توانمند کسب و کار آنلاین به شما دقیقا یاد میدهد که یک وبسایت قدرتمند (با توجه به ایده و علاقه مندی و کسب و کار خود) بسازید ، نه فقط یک سایت بلکه برند یا ایده ای را راه اندازی کنید که جهانی بیندیشد و بتوانید با جدیدترین روش‌ها آن را به درآمدزایی برسانید. توصیه میکنم همین الان، مو به مو، اطلاعات این دوره را در همین صفحه بخوانید.

0
28,000,000 تومان

دوره کاربر ICDL

کلمه ی ICDL مخفف عبارت International Computer Driving Licenceمهارت های هفت گانه در زمینه ی کامپیوتر می باشد .
یادگیری مهارت های هفت گانه ی ICDL بیانگر میزان تسلط کافی بر مهارت های کامپیوتری می باشد . افرادی که در مراکز و شرکت ها شاغل هستند به منظور افزایش سطح آگاهی و اطلاعات خود و همچنین افزایش سطح مهارت های عمومی خود می بایستی دوره ی ICDL را با موفقیت گذرانده و گواهینامه ی ICDL  را دریافت کرده باشند .
اهمیت یادگیری و اموزش ICDL  به قدری روشن و مبرهن است که بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی در برنامه ریزی طرح های توسعه ی منابع انسانی ، یکی از استراتژیهای خود را به این مهم اختصاص داده اند .

0
رایگان!